Red MObile

Tworzymy architekturę
sprzedaży!

Jak dotrzeć z ofertą do profesjonalistów i ułatwić im pracę? Czy katalog produktowy można zbudować w atrakcyjny sposób jednocześnie budując świadomość produktów oraz upraszczając proces sprzedażowy?

Isover_Redmobile

Klient

Saint Gobain Isover

Zakres prac

> Koncepcja i kreacja
> IT development
> Aplikacja mobilna

Podsumowanie

Aplikacja na iPad dla architektów umożliwiająca wygodny wybór rozwiązań konstrukcyjnych. Uproszczenie pracy projektowej to wzrost zamówień produktu w grupie profesjonalistów.

Architektura sprzedaży

 

Jak sprzedać produkty specjalistom? Jak nie drukować milionów katalogów? Jak być ekspertem prawnym dla ekspertów budowlanych? Jak pokazać im produkty, o których istnieniu nie mieli nawet pojęcia?
To było nasze wyzwanie we współpracy z marką Isover oraz architektami.

Budowanie świadomości marki

 

Celem aplikacji było budowanie świadomości i usprawnienie procesu doboru systemów Isover w zależności od założeń projektu, zarówno architektonicznych jak i prawnych.

Zbudowaliśmy aplikację, która stała się narzędziem ułatwiającym profesjonalistom, projektowanie systemów przegród ściennych i podłogowych. Kreator umożliwiał wygodny dobór rozwiązań spełniających wymagane normy, a automatyczny proces ich doboru pozwolił na szybkie i precyzyjne skomponowanie listy zakupów.

Architektoniczna awangarda

 

Architekci to trendsetterzy i prekursorzy wszelkich trendów, dlatego zgodnie z założeniami Isover, aplikacja powstała tylko w środowisku iOS. Mimo to zyskała wielu sympatyków i wciąż stanowi nowoczesną wizytówkę i katalog możliwości produktowych marki.

 

Za kulisami

 

Czasem budowa sprzedaży w określonej grupie docelowej sprowadza się do dostarczenia wygodnych narzędzi do pracy. Nauczyliśmy się tego w branży automotive i w ubezpieczeniach. To doświadczenie wykorzystaliśmy w projekcie dla Isover.

Wspólnie z klientem przełożyliśmy żmudny proces przez który przechodzą architekci na przyjazne flow aplikacji. Tylko tyle i aż tyle wystarczyło.

Czy w Twoim procesie sprzedaży możliwe jest ułatwienie klientowi wyboru Twojego właściwego produktu? Być może sprzedajesz do grupy, która wymaga innego ułożenia procesu i innych narzędzi. Powiedz nam o tym.  Podpowiemy rozwiązania, a Ty zdecydujesz czy chcesz z nami rozwijać ten pomysł.

Zaprojektuj  sprzedaż z nami.

Czy chcesz wiedzieć jak taki projekt mógłby wyglądać dla Twojej marki?

Pozostaw nam swoje dane kontaktowe, zadzwonimy i zapytamy Cię o cele i wyzwania w kontekście projektu, w którym moglibyśmy pomóc.  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi Redmobile Sp. z o. o. oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

  Zmobilizowaliśmy

  Zmobilizowani
  Zmobilizowani

  To również może Cię zainteresować

  Zamień event na leady!

  Czy akcja w miejscu sprzedaży musi pozostać wyłącznie w miejscu sprzedaży? Jak zaprojektować aktywacje, by trwała jeszcze długo po opuszczeniu lokalizacji. Jak zbierać dane wieczorem by rano wysłać komunikację?

  Dom Development