Tauron Fan

Sprzedaż

Duże natężenie bez oporu

Tauron jest marką, która rokrocznie współtworzy lub samodzielnie organizuje mnóstwo imprez kulturalnych i sportowych. Z drugiej strony, jako czołowy przedstawiciel branży energetycznej, intensywnie poszukuje nowych klientów i bardzo skrupulatnie zbiera leady perspektywicznych odbiorców jej usług. Zaproponowaliśmy połączenie przyjemnego z pożytecznym w jednym, mobilnym środowisku. Tak powstała aplikacja Tauron Fan.

Przewodzi i dopieszcza

Aplikacja Tauron Fan to niezbędnik każdego, kto planuje wziąć udział w szeregu letnich imprez organizowanych przez markę Tauron. Wykorzystując deklaratywne informacje z urządzenia mobilnego, aplikacja sama przypomina o wydarzeniach, zachęca do udziału i podpowiada imprezy, w których moglibyśmy uczestniczyć. Dzięki niej nie umknie nam nic, co nas elektryzuje.

Z prądem i nurtem

Aplikacja uszczęśliwia użytkowników platform iOS, Android i Windows Mobile zaproszeniami na m.in. Life Festiwal, Tauron Nowa Muzyka czy Tour de Pologne. Jednocześnie wspiera budowę sprzedaży Tauron, dostarczając nowych, wartościowych leadów. Dla nas było to spore natężenie pracy, ale i porażający sukces.

Case study

Zobacz więcej