Tauron Fan

Sprzedaż

Duże natężenie bez oporu

Tuaron jest marką, która rok rocznie sponsoruje lub organizuje mnóstwo imprez kulturalnych i sportowych. Z drugiej strony branża energetyczna bardzo poszukuje nowych klientów i bardzo skrupulatnie zbiera lead-y perspektywicznych Klientów. Zaproponowaliśmy połączenie przyjemnego z pożytecznym w jednym, mobilnym środowisku. Tak powstała aplikacja Tauron Fan.

Przewodzi i dopieszcza

Aplikacja Tauron fan to niezbędnik każdego, kto chce lub planuje udział w szeregu letnich imprez organizowanych przez markę Tauron. Wykorzystując deklaratywne informacje z urządzenia mobilnego aplikacja sama przypomina, zachęca, czy sugeruje imprezy, w których moglibyśmy wziąć udział. Dzięki niej nie przeoczysz niczego co Cię elektryzuje.

Z prądem i nurtem

Aplikacja uszczęśliwia użytkowników platform iOS, Android i Windows Mobile zaproszeniami na m.in. Life Festiwal, Tauron Nowa Muzyka czy Tour de Pologne. Jednocześnie wspiera budowę sprzedaży Tauron, dostarczając nowych, wartościowych lead-ów. Dla nas było to spore natężenie pracy, ale też powiew świeżości, jak na fan (wentylator) przystało.

Case study

Zobacz więcej