Program Partnerski
Dom Development

Lojalność

Dom to nie tylko nieruchomość

Po co największemu deweloperowi w Warszawie z ponad 70 000 Klientów program lojalnościowy? Czy opłaca się utrzymywać relację  z Klientem już po sprzedaży mieszkania? Wraz z Dom Development wyszliśmy z założenia, że warto, bo dom to nie tylko mury mieszkania,  o które zadbał sam deweloper, ale i atmosfera wokół niego. Stąd niebanalny pomysł na posprzedażowy program partnerski.

Dewelopersko i partnersko

Marka, siła i szeroka wizja programu Dom Development przyciągnęła mnóstwo partnerów. Na prośbę klienta zadbaliśmy o ich odpowiednią selekcję oraz o dostosowanie poziomu oferty wchodzących do programu, tak by odpowiadał on najbardziej wymagającym. Współpraca i monitorowanie zadowolenia korzystających z programu sprawia, że jest on wciąż żywym organizmem.  Zaś wynegocjowane przez nas warunki budują lokalne, obopólne korzyści.

Wykończ mieszkanie, zanim ono wykończy Ciebie

Odbiór mieszkania w stanie deweloperskim to moment, w którym nierzadko zaczynają się schody. Wszędzie daleko, nie wiemy, co i gdzie kupić. Dlatego powstał program, który skupił wielu partnerów z branży projektowania i wykończenia mieszkania w jednym miejscu. Specjalne wynegocjowane promocje i ceny u partnerów miały ułatwić nie tylko urządzanie mieszkania, ale i odnalezienie się w życiu codziennym w nowej, często nieznanej dla Klientów okolicy.

Po sąsiedzku i pod dobry adres

Inicjatywa i aplikacja Dom Development jest otwarta dla partnerów. To znaczy, że dzięki bazie osób zainteresowanych, partnerzy mogą sami generować i personalizować swoją ofertę oraz promocje pod wszystkich z okolicy. W tym przede wszystkim pod mieszkańców dewelopera-inicjatora. Informacje o happy hours, promocjach, zapisach do przedszkola czy odkrywanie nowych punktów gastronomicznych upraszczają na co dzień życie tysiącom mieszkańców, a także budują partnerską więź i wizerunek developera. Nade wszystko zależy mu na tym, by jego Klientom dobrze mieszkało się w ich nowych domach.

Program mobilnie i tradycyjnie

W Redmobile dołożyliśmy starań, by ten program partnerski był otwarty i zyskał szeroki dostęp. Stworzyliśmy więc aplikację dla dwóch najpopularniejszych systemów: iOS oraz Android, a dla tych, którzy preferują przeglądanie treści na tabletach, czy monitorach, powstała bliźniacza platforma internetowa w postaci dedykowanego serwisu on-line.
Jak to działa? Sprawdź, może mieszkasz w okolicy 🙂

Case study

Zobacz więcej