Getin Bank

Sprzedaż

Auto-rski pomysł

Banki prześcigają się w wymyślaniu specjalnych ofert swoich produktów. Konsumenci zarzucani są licznymi promocjami kredytów, kont bankowych i lokat. W tym nadmiarze propozycji trudno się we wszystkim połapać. Dlatego, w związku z potrzebą precyzyjnego dotarcia do grupy kierowców oraz osób zajmujących się zawodowo transportem, stworzyliśmy specjalny serwis internetowy Bankkierowcy.pl

Oferta szeroka jak autostrada

Z jednej strony, portal stanowił rozszerzenie systemu bankowości internetowej dla klientów posiadających w banku kredyt lub leasing. Z drugiej – był portalem sprzedażowo-informacyjnym, pozwalającym każdemu kierowcy na znalezienie poszukiwanych treści czy produktów. Serwis jest typowym one-stop-shop, czyli miejscem, gdzie można załatwić wszystko w kwestii użytkowanie auta. Strona pozwala bowiem także na dokonanie transakcji sprzedaży lub zakupu auta.

Dodatkowo serwis proponuje optymalne finansowanie, w tym kredyty, pożyczki, leasing, ubezpieczenia i karty paliwowe. Zgromadziliśmy w nim również oferty aut poleasingowych i specjalne propozycje partnerów. Udostępniliśmy między innymi możliwość umawiania się na naprawę serwisową. Wszystko dzięki bogatemu zakresowi usług rekomendowanych przez nas warsztatów-partnerów. W warstwie technologicznej projekt był szalenie wymagający, a naszym priorytetem – bezpieczeństwo informacji.

One Stop Shop

Klient miał możliwość planowania wydatków, wyposażenia swojego pojazdu, poznania opinii ekspertów, sprzedaży samochodu lub zakupu nowego. Równocześnie mógł też skorzystać z wielu rabatów oferowanych przez naszych partnerów. Wszystkie te sprawy można było załatwić bez wychodzenia z domu. Udało nam się dotrzeć do specyficznej grupy jaką są kierowcy i zaproponować im dedykowane, kompleksowe rozwiązania. Ponadto stworzyliśmy mechanizm sprzedaży wybranych produktów naszych partnerów w dodatku do ich podstawowej oferty bankowej i finansowej.

 

Moto Fin-tech

Projekt ten ze względu na swój precyzyjny target i złożoność technologiczną jest wyjątkowy nie tylko w skali kraju. Jest to jedno z rozwiązań w obszarze FinTech, z których jesteśmy szczególnie dumni.

Case study

Zobacz więcej