Tauron Fan

Sprzedaż

Elektryzująca sprzedaż!

Celem projektu było pozyskanie nowych klientów na bazie organizowanych przez Tauron wydarzeń sportowych i kulturalnych. Tak powstała aplikacja informująca o wszystkich wydarzeniach Tauron, umożliwiająca dostęp do oferty VIP w zamian za dane do dalszej akwizycji w zakresie oferty firmy.

Mobilne zaproszenia

Każdego lata odbywa się szereg imprez, w które zaangażowany jest Tauron. Nie da się być na każdej z nich, ale w trudnym wyborze zdecydowanie pomaga aplikacja Tauron FAN. Wykorzystując deklaratywne informacje od użytkownika, jak też informacje zbierane z urządzenia mobilnego, wydarzenia są prezentowane chronologicznie bądź w odniesieniu do lokalizacji danej osoby.

Megawaty imprezy!

Aplikacja wspiera budowę sprzedaży Tauron, dostarczając nowych leadów, jednocześnie uszczęśliwia użytkowników platform iOS, Android i Windows Mobile zaproszeniami na m.in. Life Festiwal, Tauron Nowa Muzyka czy Tour de Pologne.

 

Uff, jak z Tauron Fan jest łatwo

Dodatkową funkcjonalnością aplikacji jest terminarz przypominający o nadchodzących wydarzeniach, w których użytkownik chce wziąć udział. Poprzez mapę, aplikacja pomaga mu znaleźć najkrótszą drogę do miejsca eventu. Aplikacja dostępna jest na system Android, iOS i Windows Mobile.

Case study

Zobacz więcej