Program Partnerski
Dom Development

Lojalność

MOBILE JAKO OŚ PROGRAMU PARTNERSKIEGO

Dom Development, czyli największy deweloper mieszkaniowy w Warszawie z ponad 70.000 klientów, potrzebował posprzedażowego programu i narzędzia, które zawsze będą przy kliencie. Rozwiązania, które będzie ze sobą niosło szereg wyjątkowych i przydatnych nowym lokatorom korzyści, zawsze wtedy, gdy ich potrzeba.

EKSKLUZYWNI PARTNERZY

Launch serwisu poprzedzony był długim procesem typowania i selekcji partnerów. Z każdym z nich podpisaliśmy stosowne umowy, które zagwarantowały programowi odpowiedni tok działania. Troska o odpowiedni poziom nie ustaje po starcie, regularnie ich odwiedzamy, chcąc upewnić się czy klienci otrzymują usługi najwyższej jakości. Jesteśmy do dyspozycji zarówno klientów jak i partnerów, by tworzyć coraz lepszy Program Partnerski.

KOMPLETNY CYKL ŻYCIA

Do dyspozycji klientów oddaliśmy specjalnie skrojone oferty, dostępne w wybranej przez nas sieci punktów partnerskich. Dzięki temu klient na każdym etapie oczekiwania na swoje wymarzone mieszkanie mógł odnaleźć coś dla siebie. Stworzyło to też okazję do współpracy z partnerami odpowiadającymi za prace wykończeniowe, urządzenie mieszkania, ale też z obszarów, które mogły wpłynąć na codzienny komfort mieszkańców jak fitness czy wine bar.

SPERSONALIZOWANA, TARGETOWANA KOMUNIKACJA

Komunikacja to brzydkie imię dla dziewczynki, ale ważna rzecz, jeśli chodzi o relacje z klientami. Dlatego Dom Development oddał w ręce partnerów narzędzie pozwalające im efektywnie komunikować się z tysiącami klientów. Co najważniejsze – również, lokalnie, z tymi w sąsiedztwie inwestycji. Obok stałych propozycji dajemy do dyspozycji, system błyskawicznych powiadomień o happy hours.

NA WIODĄCYCH PLATFORMACH

Aby program był zawsze pod ręką, stworzyliśmy aplikację dla dwóch najpopularniejszych systemów: iOS oraz Android. Dodatkowo powstała rozszerzona wersja web, na wypadek gdyby informacje dostępne na smartfonach okazały się niewystarczające lub jeśli ktoś preferuje przeglądanie treści w inny sposób!

Case study

Zobacz więcej