Getin Bank

Sprzedaż

Fin-tech dla kierowców

Banki prześcigają się w specjalnych ofertach produktów bankowych. Konsumenci często zarzucani są licznymi promocjami kredytów, kont bankowych i lokat. W tym nadmiarze trudno się we wszystkim połapać. Dlatego w związku z potrzebą precyzyjnego dotarcia do grupy kierowców oraz osób zajmujących się zawodowo transportem, stworzyliśmy specjalny serwis internetowy Bankkierowcy.pl

Bezpieczeństwo i szerokie integracje

Z jednej strony portal stanowił rozszerzenie systemu bankowości internetowej dla klientów posiadających w banku kredyt lub leasing. Z drugiej strony był portalem sprzedażowo-informacyjnym pozwalającym każdemu kierowcy na znalezienie poszukiwanych treści czy produktów.

Serwis jest typowym one-stop-shop jeśli chodzi o zakup i użytkowanie auta. Strona pozwala na dokonanie transakcji sprzedaży jak i zakupu auta oraz oczywiście proponuje odpowiednie finansowanie, w tym: kredyty, pożyczki, leasing, ubezpieczenia, karty paliwowe.

Zgromadziliśmy w niej również oferty aut poleasingowych czy specjalne oferty partnerów. Pośród nich choćby możliwość umawiania się na naprawę serwisową – wszystko dzięki bogatemu zakresowi usług rekomendowanych przez nas warsztatów i partnerów. W warstwie technologicznej projekt był szalenie wymagający a bezpieczeństwo informacji było absolutnym priorytetem.

One-Stop-Shop

Klient miał możliwość planowania wydatków, wyposażenia swojego pojazdu, poznania opinii ekspertów, sprzedaży samochodu lub zakupu nowego. Równocześnie mógł też skorzystać z wielu rabatów oferowanych przez naszych partnerów. Wszystkie te sprawy można było załatwić bez wychodzenia z domu. Udało nam się dotrzeć do wąskiego targetu jakim są kierowcy i zaproponować im dedykowaną oraz kompleksową ofertę. Umożliwiło to stworzenie mechanizmu dosprzedaży wybranych produktów do podstawowej oferty rozwiązań bankowych i finansowych.

 

Moto Fin-tech

Projekt ten ze względu na swój precyzyjny target i złożoność technologiczną jest wyjątkowy nie tylko w skali kraju. Jest to jedno z rozwiązań w obszarze FIN-TECH, z których jestesmy szczególnie dumni.

Case study

Zobacz więcej